Hakkımızda

Awesome Image

KARAMAN
Hukuk Bürosu

Karaman Hukuk Bürosu Av. Batıgün KARAMAN tarafından kurulmuştur. Ofisimizde işine büyük bir tutku ile bağlı olan genç ve dinamik avukat kadromuz ile müvekkillerimizin, kurum ve kuruluşların, çözüm ortaklarımızın gerek yurtiçinde gerekse de yurtdışında devam etmekte olan iş ve işlemleri, iş takipleri, yatırım ve projeleriyle ilgili avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir.
Karaman Hukuk Bürosu, Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İmar ve Gayrimenkul Hukuku, Borçlar Hukuku, Medeni Hukuk, Ceza Hukuku, Sağlık Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Kamulaştırma Hukuku, Bilişim Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, İhale Hukuku, Sözleşmeler Hukuku alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir.

Karaman Hukuk Bürosu Samsun merkezli olarak faaliyet göstermekte olup, çalışmalarını ülkemizin hemen her yerinde sürdürmektedir. Ofisimiz, çalışmakta olduğu her birey, kurum/kuruluş açısından, Avukat-Müvekkil ilişkisinin gizliliğini ve bu doğrultuda her türlü bilgi ve belge paylaşımının bir sır olarak kalmasını prensip edinmiştir. Temel yaklaşımımız, müvekkillerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde tespit ederek en etkin ve en hızlı şekilde bu ihtiyaçları gidermektir. Aynı zamanda ulusal ve uluslararası hukuksal gelişmeleri yakından takip ederek, müvekkillerimize ve çözüm ortaklarımıza yürütmekte oldukları iş ve işlemlerinin takibi sırasında ve ayrıca şirketlerinin güncel ve gelecekte ki menfaatleri bakımından oluşabilecek risk faktörlerini tespit ederek önleyici mahiyette danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Dünya üzerinde tüm sektörlerde rekabetin hızla arttığı günümüz koşullarında, hukuksal ve sektörel gelişmeleri, değişiklikleri aktif bir şekilde takip ederek, tespit edilen ihtiyaçlar doğrultusunda çözüm ve önerilerimizi müvekkillerimizle birebir ve kesintisiz olarak paylaşmak, ofisimizin en temel politikasıdır.

Batıgün Karaman Hukuk Bürosu

Hemen
İletişime Geç!

İletişim & Ulaşım
Karaman Hukuk Bürosu